niedziela, 29 kwietnia 2012

Dżungla i tropiki

M: Nowe, różowe końcówki! Wizażystka Agata Julia Andrzejczak różowymi ustami i dżunglą na oku podkreśliła je w cudowny sposób. Koszulkę chłopaka połączyłam z nową miłością - miętową asymetryczną spódnicą powiewającą zawsze na wietrze. Kolorowe akcesoria i nowa energia!

P: Trudno mi się przyzwyczaić do tego, że mogę wyjść z domu tylko w topie i spódnicy. Dawno nie miałam niebieskiego makijażu, bo zawsze myślałam, że wyglądam w nim źle. Jednak w tym wydaniu czuję się doskonale. Zasługa pani o której pisze M <3.  Spódnica vintage i tiszert, który czeka na wschód słońca, szalony włos, tropikalny make-up i rapowe paznokcie - tworzą zadziorny look.

M: The new pink ends! Make-up artist Agata Julia Andrzejczak pointed them in a marvelous manner with pink lips and jungle eye. Boyfriend shirt combined it with my new love - mint asymmetric skirt beautifully blowing in the wind. Colorful accessories, and new energy!

P: It's hard to get used to the fact that I leave the house only in the top and skirt. I never had the blue make-up, because I always thought it looked bad.However, this time, I feel great. The contribution of which writes M <3 Vintage skirt and t-shirt which is waiting for the sunrise, crazy hair, a tropical make-up and rap nails - make feisty look.
3 komentarze: