poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Door 2 Door

M: Uwielbiam moją czarną tiulową spódnicę. Połączyłam ją z granatową bluzką z rozciętymi rękawami, którą zazwyczaj noszę na bardziej eleganckie historie. No cóż, zdradzę tylko, że to moja ostatnia  stylizacja z końcówkami blond... Niedługo szczegóły!

P: Znowu stawiam na mocne pastele. Mocne pastele? O tak, bo w połączeniu z czarnymi rurkami i etnicznym topem wygląda to dosyć soczyście. Myślę, że jeżeli ma się Lity to nie ważne co się ubierze, zawsze będzie się zwracać na siebie uwagę. M: I love my black tulle skirt. I combined it with a navy blouse with slit sleeves, which usually is wear to more elegant stories. Well listen up, the reveal is that it was my last styling with blond ends ... Stay tuned!

P: Again, I put on strong pastels. Strong pastels? Oh yes, because the combination with black skinny jeans and ethnic top looks quite juicy. If you have Lita, it doesn't matter what you're wearing - you will always gain the attention. Zapraszamy na LOOKBOOK

4 komentarze:

 1. siostra wyszła jakby była + 5 kilo "większa" niż normalnie , a Twój set P. jakoś mi nie współgra - widziałam Cię w lepszych odsłonach , jednak mimo wszystko kocham Wasze buźki !

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie M. najlepiej wygląda w wersji pin up. kropka
  -Zet.-

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowna ramoneska ! <3 Skąd jest ? :>

  OdpowiedzUsuń